Online TL Yükle Bayimiz Olun || Bayi Girişi Güncel Haber Oku
Destek Hattı
0850 304 1 444
0212 438 67 45
Fax: 0212 709 13 99
Güvenlik ve Site Kullanımı
   Türkiye' de bir ilk olarak hem 3Dsecure ve Ortak Ödeme Sayfası ile en güvenilir 2 ödeme modeli ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Ödeme modellerinde müşterilerin güvenliğini en üst seviyede düşünülmektedir.

         3Dsecure Nedir?

    VISA tarafından geliştirilen 3-D Secure protokolü Mastercard tarafından da kabul edilmiş, bir uygulama şartı olarak getirilmiştir ve Ulusal Güvenlik Platformu (3-D Secure) adıyla hizmete açılmıştır.
    Uluslararası Güvenlik Platformu bir ödeme onaylama metodu yada teknolojik bir platform olmayıp ödeme sürecindeki partilerin (işyeri-banka-kart sahibi) sorumluluklarını düzenleyen bir modeldir. 
    Uluslararası Güvenlik Platformu, sanal alışveriş işlemlerinin güvenliğinin arttırılmasi için Visa tarafından geliştirilmiş en gelişmiş sistemdir. Sistemin Visa kredi kartları kullanımı için hazırlanan uygulamasına "Verified by Visa", MasterCard kredi kartları kullanımı için hazırlanan uygulamasına ise "SecureCode" isimleri verilmektedir.Sistem uyarınca, sanal ödeme işlemi sırasında müşteriye bankası tarafından ödeme şifresi sorulmakta ve böylece kart sahibinin kimligi doğrulanmaktadir. Bu sayede yetkisiz kişilerce kredi kartlarının internet ortamında kullanılmasının önüne geçilmesi sağlanmaktadır.

    Kredi kartınıza ilişkin tüm bilgiler uluslararası Visa ve Mastercard PCI-DSS standartlarına uygun olarak saklanmaktadır. PSI-DSS konseyinin beş kurucu global ödeme markaları - American Express, JCB International, MasterCard Worldwide, ve Visa Inc. Discover Financial Services - PCI DSS veri güvenliği uyum programlarının her teknik gereklilik olarak dahil etmek için mutabık kalmışlardır. Her bir kurucu üyesi, aynı zamanda, PA-QSAs QSAs PCI Güvenlik Standartları Konseyi tarafından sertifikalı ASVs ve tanır.

         Güvenli Ortak Ödeme Sayfası Nedir? 


    Güvenli Ortak Ödeme Sayfası, Ziraat Bankası güvenli ortamında barındırılan, bakımı ve güvenliği Ziraat Bankası tarafından sağlanan, ortak kullanım için tasarlanmış ödeme sayfasıdır. Bu sistem sayesinde Sanal Mağazanın barındırıldığı server tarafında herhangi bir özel ayar yapılmasına gerek kalmaksızın Ziraat Sanal POS sisteminin kullanılması mümkündür. Böylece siteye SSL sertifikası alınması zorunluluğu da ortadan kalkmaktadır. Güvenli Ortak Ödeme Sayfası Türkçe ve İngilizce dillerinde kullanılabilmektedir.

         Mobilyukle (SSL) Güvenlik Sertifikası

Güvenliğiniz için İnternet Şubesi sunucu sertifikaları 128 bit SSL özelliğine sahip olan ve buna ek olarak kullanıcılarının sahtecilik amaçlı siteleri güvenli sitelerden daha kolay ayırt etmelerini sağlayan"VeriSign® Extended Validation (EV) SSL" sertifikalarını kullanmaktadır. Bu özelliği destekleyen güncel bir tarayıcı kullanıyorsanız, ® Extended Validation(EV) SSL Sertifikası sayesinde, www.mobilyukle.com.tr’ ye girişinizde tarayıcınızın adres satırı yeşil renkte görünecek ve mobilyukle.com.tr’nin güvenilir bir site olduğuna ilişkin sertifika detaylarına adres satırına tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Aşağıdaki örnek resim Google Chrome Tarayıcıda görünümdür.


Aşağıdaki örnek resim İnternet Explorer Tarayıcıda görünümdür.

Bazı tarayıcılar bu sertifikayı tanır fakat sunduğu özelliklerden faydalanamazlar, yani bu tarayıcılarda yeşil adres satırı özelliği bulunmaz. Microsoft İnternet Explorer 8.0, Mozilla Firefox 8.0, Apple Safari 3.2, Opera 9 gibi güncel bir tarayıcı kullanmanızı, eğer kullanmıyorsanız yazılımcı firma resmi sitelerinden ücretsiz olarak güncellemenizi tavsiye ediyoruz. Kullandığınız sürüm bilgisine tarayıcınızın "Yardım" menüsündeki "Hakkında" seçeneğinden ulaşabilirsiniz.


         SSL Sertifikası nedir?

SSL gönderilen bilginin kesinlikle ve sadece doğru adreste deşifre edilebilmesini sağlar. Bilgi gönderilmeden önce otomatik olarak şifrelenir ve sadece doğru alıcı tarafından deşifre edilebilir. Her iki tarafta da doğrulama yapılarak işlemin ve bilginin gizliliği ve bütünlüğü korunur.


         Sitemizi kullanırken dikkat etmeniz gereken altın kurallar!

Mobilyukle olarak internetteki güvenliğinize en az sizin kadar önem veriyoruz. Bizim aldığımız önlemlerin yanında sizin de dikkat etmeniz gereken önemli noktalar, işlemlerinizde ekstra güvenlik sağlar.

Tarayıcınıza mobilyukle.com.tr yazmalısınız. Mobilyukle' yi kullanmak istediğiniz zaman tarayıcınızın adres bölümüne mobilyukle.com.tr yazıp, Özel Bilgilerinizi Gizli Tutmalısınız, Doğum tarihi, kimlik numarası gibi bilgilerinizi talep eden sitelere karşı şüpheci olmalısınız. Bu tür bilgiler tarafımızca istenmemektedir. Mobilyukle hiç bir zaman anne kızlık soyadı veya Kredi kartı şifresi istemez.

Mutlaka güvendiğiniz bilgisayarları kullanmalısınız.
İnternet cafe gibi halka açık veya güncel anti-virüs yazılımları bulunmayan bilgisayarlardan hiç bir şekilde işlem yapmamalısınız.


         Ödeme Altyapısı ve Sanalpos Bankası

Ödeme altyapısının çözüm ortağı www.est.com.tr ve www.bilesim.net.tr' dir. Kullanılan sanalpos Türkiye' nin hızla yükselen bankaları olan Denizbank, Anadolubank ve Ziraatbank' tır. Oluşturulan teknoloji ile ileri seviyede güvenlik ve etik değerlere bağlı olarak, müşterilerin memnuniyeti en üst seviyeye çıkartılmaya çalışılmaktadır. Online tl yükle, online tl yükleme, onlinetlyükle, onlinetlyükleme, online tl yukle, onine tl yukleme, Sitemizden online tl yüklemek oldukça kolay basit ve güvenilirdir. online tl yükleme işlemini güvenle yapğabilmeniz için turkcell kontör yükle, avea kontör yükle, vodafone kontör yükle resimlerini tıklayın ve bekleyiniz. Online tl yükleme işlemini güvenle yapabileceğiniz ana online kontör yükleme sitemiz www.mobilyukle.com.tr adresine yönlendirileceksiniz.


parça kontör toptan kontör toptan kontör siteni ekle firme ekle haber oku toptankontör kontör sitesi parça kontör sitesi toptan kontör sitesi kontör yükle kontöryükle kontör yükle tl yükle internetten kontör yükle kontör yükle fatura tahsilat merkezi fatura tahsilatı fatura tahsilatı fatura ödeme merkezi fatura ödeme sistemi fatura tahsilat sistemi fatura ödeme noktası fatura tahsilat noktası online fatura tahsilatı fatura tahsilat sitesi kredi kartı ile tl yükle sıra bulucu video izle gazete oku web tasarım lira yükle malatyaspor online tl yükle online kontör yükle emağaza e mağaza kitap beğen indirimli enerji callshop e-mağaza link takası slip yazıcı fatura ödeme

Copyright © 2007 - 2017 | Tüm Hakları Saklıdır | www.onlinetlyukle.com.tr |
online tl Yükle | Google+

TOPlist TOPlist