Online TL Yükle Bayimiz Olun || Bayi Girişi Güncel Haber Oku
Destek Hattı
0850 304 1 444
0212 438 67 45
Fax: 0212 709 13 99
Nasıl Online TL Yüklerim?
Nasıl Online TL Yükleyebilirim?
Hattınıza veya kontörlü Hat kullanan yakınlarınıza TL yüklemenin en kolay yolu www.onlinetlyukle.com.tr'de!

TL Yükleme Adımlarımız
1-TL Yükleme ekranına girin.
2-Yüklemek istediğiniz TL miktarını seçin.
3-Kredi Kartı bilgilerinizi doldurun.
4-Güvenlik kodunuzu girin.
5-Onay ekranının ardından Güvenli alışveriş şifresi, "3D Secure" şifrenizi girerek işlemi tamamlayın.
Kullanım Şartı

Kredi Kartı ile TL Yükleme Servisi’nden TL yükleyebilmeniz için kredi kartı bankanızdan Güvenli alışveriş şifresi 3D Secure şifrenizi almanız gerekir.

Güvenli alışveriş şifresi 3D Secure şifresi nedir?
İnternet üzerinden kredi kartı ile yapılan alışveriş işlemlerinin güvenliğinin artırılması için geliştirilmiş bir sistemdir. Visa ve MasterCard'ın geliştirdiği, "güvenli sanal alışveriş" çözümü ile hem kart sahipleri hem de üye iş yerleri sahtekarlıklara karşı güvence altına alınmıştır.

Güvenli alışveriş şifresi 3D Secure şifresi kullanmanın size sunduğu avantajlar;
• Kendi belirleyeceğiniz şifre ve kişisel mesaj ile kart bilgilerinizin korunması,
• Şifreniz sizin tarafınızdan belirlendiği için daha güvenli alışveriş olanağı,
• Kolay kayıt olanağı.


    Ürün satınalabilmeniz için Kredi Kartınızın internetten 3Dsecure ile alışverişe açık olması gerekmektedir. Bu konuda bankanız ile görüşüp destek alabilirsiniz.
    Önce GSM numaranızı 10 hane olarak başına 0 koymadan giriniz.
    Operatörünüzü dikkatlice seçiniz. Operator seçiminde servis sağlayıcınızı dikkatlice seçmeniz gerekmektedir.
    Ödeme şeklini Tek çekim veya Tüm Bonus Kartlara teksit seçeneklerinden seçip ileri butonunu tıklayınız.
    Bir sonraki ekranda karşınıza gelen bir önceki ekrandaki bilgilerin doğruluğunu kontrol ettikten sonra kredi kart bilgilerini dikkatlice giriniz. (T.C kimlik numarası, Anne kızlık Soyadı, Kredi Kart şifresi veya kişisel bilgileriniz kesinlikle istenmemektedir)
    Tekrar ileri butonunu tıklayınız. Yeni gelen ekranda girilen biligilerinizi tekrar kontrol ettikten sonra satış sözleşmesini dikkatlice okuyunuz.
    Onaylama kutusunu işaretleyip siparişi tamamla butonuna basınız.
    Banka 3Dsecure ekranına yönlendirilmeyi bekleyiniz. Burada Kart sahibi ve banka arasında ki şifre işlemleri tamamlandığında, Bankadan ödeme onayı alındığında sipariş verdiğiniz numaraya yükleme gerçekleşir.

Online tl yükle, online tl yükleme, onlinetlyükle, onlinetlyükleme, online tl yukle, onine tl yukleme, Sitemizden online tl yüklemek oldukça kolay basit ve güvenilirdir. online tl yükleme işlemini güvenle yapğabilmeniz için turkcell kontör yükle, avea kontör yükle, vodafone kontör yükle resimlerini tıklayın ve bekleyiniz. Online tl yükleme işlemini güvenle yapabileceğiniz ana online kontör yükleme sitemiz www.mobilyukle.com.tr adresine yönlendirileceksiniz.


parça kontör toptan kontör toptan kontör siteni ekle firme ekle haber oku toptankontör kontör sitesi parça kontör sitesi toptan kontör sitesi kontör yükle kontöryükle kontör yükle tl yükle internetten kontör yükle kontör yükle fatura tahsilat merkezi fatura tahsilatı fatura tahsilatı fatura ödeme merkezi fatura ödeme sistemi fatura tahsilat sistemi fatura ödeme noktası fatura tahsilat noktası online fatura tahsilatı fatura tahsilat sitesi kredi kartı ile tl yükle sıra bulucu video izle gazete oku web tasarım lira yükle malatyaspor online tl yükle online kontör yükle emağaza e mağaza kitap beğen indirimli enerji callshop e-mağaza link takası slip yazıcı fatura ödeme

Copyright © 2007 - 2017 | Tüm Hakları Saklıdır | www.onlinetlyukle.com.tr |
online tl Yükle | Google+

TOPlist TOPlist