Gizlilik Politikası

Kontoryukle.com.tr Gizlilik Politikası

www.onlinetlyukle.com.tr internet sitesine girmeniz ve/veya işbu internet sitesini kullanmanız aşağıdaki şart ve koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

www.onlinetlyukle.com.tr internet sitesine girmeniz ve/veya işbu internet sitesini ve/veya işbu internet sitesindeki bilgileri kullanmanızdan kaynaklanan doğrudan ve/veya dolaylı maddi ve/veya manevi menfi ve/veya müsbet, velhasıl her türlü zarardan her nam altında olursa olsun GÜVEN GRUP TEKNOLOJİ (Online TL ve Paket Yükle) yönetim kurulu üyeleri, yöneticileri, çalışanları ve bu sitede yer alan bilgileri hazırlayan kişiler sorumlu tutulamaz.

GÜVEN GRUP TEKNOLOJİ (Online TL ve Paket Yükle) hiçbir şekil ve surette ön ihbara ve/veya ihtara gerek kalmaksızın her zaman işbu internet sitesinde yer alan her türlü bilgiyi değiştirebilir, düzeltebilir ve/veya çıkarabilir.

İşbu internet sitesinde yer alan, bunları içeren ama bunlarla sınırlı olmayan tüm malzeme ve dökümanlar GÜVEN GRUP TEKNOLOJİ (Online TL ve Paket Yükle) mülkiyetinde olup, bu malzeme ve dökümanlara ilişkin telif hakkı ve/veya diğer fikri mülkiyet hakları ilgili kanunlarca korunmakta olup, bu malzemeler ve dökümanlar izinsiz kullanılamaz, iktisap edilemez ve değiştirilemez. İşbu internet sitesinde adı geçen başkaca şirketler ve ürünleri sahiplerinin ticari markalarıdır ve ayrıca fikri mülkiyet hakları kapsamında korunmaktadır.

İşbu internet sitesindeki malzemeler ve dökümanlar hiç bir surette değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz ve yeniden yayınlanamaz.

İşbu internet sitesi GÜVEN GRUP TEKNOLOJİ (Online TL ve Paket Yükle)'un yönetiminde bulunmayan başkaca internet sitelerine bağlantı içerebilmekte olup, GÜVEN GRUP TEKNOLOJİ (Online TL ve Paket Yükle) işbu bağlantılı internet siteleri ve bu sitelerdeki içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu değildir.

İşbu internet sitesine ilişkin sistemde oluşabilecek sorunların tespit edilebilmesi ve giderilmesi, internet sitesinin ve sistemin iyileştirilmesi ve geliştirilmesine yönelik olarak siteye erişmek için kullanıcılarca kullanılan internet servis sağlayıcısının adı ve Internet Protokol (IP) adresi, siteye erişilen tarih ve saat, sitede bulunulan sırada erişilen sayfalar ve siteye doğrudan bağlanılmasını sağlayan web sitesinin internet adresi gibi birtakım bilgiler toplanabilir.

İşbu internet sitesinde yer alan üyelik ve sipariş formlarında v.b. form ve/veya dökümanlarda kişisel ve irtibat bilgileriniz ve ayrıca satın alma formunda mali bilgileriniz talep edilmektedir. Yukarıda bahsedilen bilgileriniz siparişlerinizi verebilmeniz, işbu internet sitesinde yer alan ürün ve hizmetlerden faydalabilmeniz, ödemelerinizi gerçekleştirebilmeniz, bunlara ilişkin birkısım durumlarda sizinle irtibata geçebilmemiz ve üçüncü şahısların lojistik hizmetlerini GÜVEN GRUP TEKNOLOJİ (Online TL ve Paket Yükle) adına yerine getirmeleri amacıyla kullanılmaktadır.

GÜVEN GRUP TEKNOLOJİ (Online TL ve Paket Yükle) müşterilerine daha iyi hizmet sunmak, ürünlerini ve hizmetlerini iyileştirmek, sitenin kullanımını kolaylaştırmak için müşterilerinin özel tercihlerine ve ilgi alanlarına yönelik çalışmalarda kişisel bilgileri kullanabilir.

GÜVEN GRUP TEKNOLOJİ (Online TL ve Paket Yükle) kişisel bilgilerinizi yasal bir zorunluluk olarak istendiğinde veya (a) yasal gereklere uygun hareket etmek veya GÜVEN GRUP TEKNOLOJİ (Online TL ve Paket Yükle)'a tebliğ edilen yasal işlemlere uymak; (b) GÜVEN GRUP TEKNOLOJİ (Online TL ve Paket Yükle)'un ve işbu internet sistesinin haklarını ve mülkiyetini korumak ve savunmak için gerekli olduğuna iyi niyetle kanaat getirdiği hallerde açıklayabilir.

GÜVEN GRUP TEKNOLOJİ (Online TL ve Paket Yükle) işbu internet sitesinin virus ve benzeri amaçlı yazılımlardan arındırılmış olması için mevcut imkanlar dahilinde tedbir almıştır. Bunun yanında nihai güvenliğin sağlanması için kullanıcının, kendi virüs koruma sistemini tedarik etmesi ve gerekli korunmayı sağlaması gerekmektedir. Bu bağlamda kullanıcı, işbu internet sitesine girmesiyle, kendi yazılım ve işletim sistemlerinde oluşabilecek tüm hata ve bunların doğrudan yada dolaylı sonuçlarından kendisinin sorumlu olduğunu kabul etmiş sayılır.

GÜVEN GRUP TEKNOLOJİ (Online TL ve Paket Yükle) işbu Gizlilik Sözleşmesi’nin şart ve koşullarını hiçbir şekil ve surette ön ihbara ve/veya ihtara gerek kalmaksızın her zaman değiştirebilir, güncelleyebilir veya iptal edebilir. Değiştirilen, güncellenen yada yürürlükten kaldırılan her hüküm, yayın tarihinde tüm kullanıcılar bakımından hüküm ifade eder.

Tüm soru, görüş ve önerileriniz için info@onlinetlyukle.com.tr e-posta adresinden veya 0850 304 1 444 numaralı müşteri hizmetleri telefonundan bize ulaşabilirsiniz.

GÜVEN GRUP TEKNOLOJİ ve İletişim Hizmetleri (Online Online TL ve Paket Yükle)

www.onlinetlyukle.com.tr


 

Yazdır

Firma Bilgileri

Onlinetlyukle.com.tr
Adres: Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. Tekstilkent A-03 10AS 303 Esenler / İSTANBUL
Kuruluş Yılı: 2007
Telefon: 0850 304 1 444 - 0212 438 67 45
Fax: 0212 709 13 99
Vergi Dairesi: ATIŞALANI
Vergi Numarası: 3360546215
Ticari Sicil Numarası: 663896
E-Mail: info@onlinetlyukle.com.tr