Kredi Kartı İle Kontör Yükle

3D Secure İle Güvenli Alışveriş

Kredi kartınız ile anında ödeme yaparak kontör yükleyebilirsiniz. Yapacağınız işlemlerde 3Dsecure ile güvenlik her zaman en ön plandadır. Kredi kartı ile yapacağınız ödemelerde Kart numaranızın hiçbir bilgisi kayıt edilmez ve her işlemde yeniden girilmesi istenir, tüm kart bilgileri işlem yaptığınız bankanın kendi ekranlarında girilir. Ayrıca ödeme sayfasında SSL 128 sertifikası ile bilgiler şifrelenir.

3Dsecure Nedir?

VISA tarafından geliştirilen 3-D Secure protokolü Mastercard tarafından da kabul edilmiş, bir uygulama şartı olarak getirilmiştir ve Ulusal Güvenlik Platformu (3-D Secure) adıyla hizmete açılmıştır. Uluslararası Güvenlik Platformu bir ödeme onaylama metodu yada teknolojik bir platform olmayıp ödeme sürecindeki partilerin (işyeri-banka-kart sahibi) sorumluluklarını düzenleyen bir modeldir. Uluslararası Güvenlik Platformu, sanal alışveriş işlemlerinin güvenliğinin arttırılmasi için Visa tarafından geliştirilmiş en gelişmiş sistemdir. Sistemin Visa kredi kartları kullanımı için hazırlanan uygulamasına "Verified by Visa", MasterCard kredi kartları kullanımı için hazırlanan uygulamasına ise "SecureCode" isimleri verilmektedir.Sistem uyarınca, sanal ödeme işlemi sırasında müşteriye bankası tarafından ödeme şifresi sorulmakta ve böylece kart sahibinin kimligi doğrulanmaktadir. Bu sayede yetkisiz kişilerce kredi kartlarının internet ortamında kullanılmasının önüne geçilmesi sağlanmaktadır. Kredi kartınıza ilişkin tüm bilgiler uluslararası Visa ve Mastercard PCI-DSS standartlarına uygun olarak saklanmaktadır. PSI-DSS konseyinin beş kurucu global ödeme markaları - American Express, JCB International, MasterCard Worldwide, ve Visa Inc. Discover Financial Services - PCI DSS veri güvenliği uyum programlarının her teknik gereklilik olarak dahil etmek için mutabık kalmışlardır. Her bir kurucu üyesi, aynı zamanda, PA-QSAs QSAs PCI Güvenlik Standartları Konseyi tarafından sertifikalı ASVs ve tanır.

Güvenli Ortak Ödeme Sayfası Nedir?

Güvenli Ortak Ödeme Sayfası, Ziraat Bankası güvenli ortamında barındırılan, bakımı ve güvenliği Ziraat Bankası tarafından sağlanan, ortak kullanım için tasarlanmış ödeme sayfasıdır. Bu sistem sayesinde Sanal Mağazanın barındırıldığı server tarafında herhangi bir özel ayar yapılmasına gerek kalmaksızın Ziraat Sanal POS sisteminin kullanılması mümkündür. Böylece siteye SSL sertifikası alınması zorunluluğu da ortadan kalkmaktadır. Güvenli Ortak Ödeme Sayfası Türkçe ve İngilizce dillerinde kullanılabilmektedir.

(SSL) Güvenlik Sertifikası

Güvenliğiniz için İnternet sunucu sertifikaları 128 bit SSL özelliğine sahip olan ve buna ek olarak kullanıcılarının sahtecilik amaçlı siteleri güvenli sitelerden daha kolay ayırt etmelerini sağlayan"VeriSign® Extended Validation (EV) SSL" sertifikalarını kullanmaktadır. Bu özelliği destekleyen güncel bir tarayıcı kullanıyorsanız, ® Extended Validation(EV) SSL Sertifikası sayesinde, https://www.onlinetlyukle.com.tr’ ye girişinizde tarayıcınızın adres satırı yeşil renkte görünecek ve mobilyukle.com.tr’nin güvenilir bir site olduğuna ilişkin sertifika detaylarına adres satırına tıklayarak ulaşabilirsiniz. Aşağıdaki örnek resim Google Chrome Tarayıcıda görünümdür. Aşağıdaki örnek resim İnternet Explorer Tarayıcıda görünümdür. Eğer sitenin sahte bir site olduğu daha önceden tespit edilmişse, adres satırı kırmızıya dönüşür. Bazı tarayıcılar bu sertifikayı tanır fakat sunduğu özelliklerden faydalanamazlar, yani bu tarayıcılarda yeşil adres satırı özelliği bulunmaz. Microsoft İnternet Explorer 8.0, Mozilla Firefox 8.0, Apple Safari 3.2, Opera 9 gibi güncel bir tarayıcı kullanmanızı, eğer kullanmıyorsanız yazılımcı firma resmi sitelerinden ücretsiz olarak güncellemenizi tavsiye ediyoruz. Kullandığınız sürüm bilgisine tarayıcınızın "Yardım" menüsündeki "Hakkında" seçeneğinden ulaşabilirsiniz.

SSL Sertifikası nedir?

SSL gönderilen bilginin kesinlikle ve sadece doğru adreste deşifre edilebilmesini sağlar. Bilgi gönderilmeden önce otomatik olarak şifrelenir ve sadece doğru alıcı tarafından deşifre edilebilir. Her iki tarafta da doğrulama yapılarak işlemin ve bilginin gizliliği ve bütünlüğü korunur.

Sitemizi kullanırken dikkat etmeniz gereken altın kurallar!

Mobilyukle olarak internetteki güvenliğinize en az sizin kadar önem veriyoruz. Bizim aldığımız önlemlerin yanında sizin de dikkat etmeniz gereken önemli noktalar, işlemlerinizde ekstra güvenlik sağlar. Tarayıcınıza mobilyukle.com.tr yazmalısınız. Mobilyukle' yi kullanmak istediğiniz zaman tarayıcınızın adres bölümüne mobilyukle.com.tr yazıp, Özel Bilgilerinizi Gizli Tutmalısınız, Doğum tarihi, kimlik numarası gibi bilgilerinizi talep eden sitlere karşı şüpheci olmalısınız. Bu tür bilgiler tarafımızca istenmemektedir. Mobilyukle hiç bir zaman anne kızlık soyadı veya Kredi kartı şifresi istemez. Mutlaka güvendiğiniz bilgisayarları kullanmalısınız. İnternet cafe gibi halka açık veya güncel anti-virüs yazılımları bulunmayan bilgisayarlardan hiç bir şekilde işlem yapmamalısınız.

Kredi Kartı ile kontör nasıl yüklenir ?

Kredi Kartı ile kontör yüklemek çok kolay . Tek yapmanız gereken https://www.onlinetlyukle.com.tr adresine girmek ve ekranın sağ üst köşesinde yer alan Üye olarak Üye girişin düğmesinden “Üye Giriş” ini tıklamak. Kontoryukle.com.tr Onlineişlemlere girerken de yine aynı şekilde Kredi Kartı ile ödeme seçerek hızlı ve kolay bir şekilde kredi kartınız ile kontör yükleyebilirsiniz.

Kredi Kartı ile kontör yükle Üye Giriş adımından kredi kartınızın son 16 rakamı, son kullanım tarihi ve kartın arka yüzündeki son 3 hane rakamı girerek kontör yükleyebilirsiniz. Ayrıca üye olmanıza gerek kalmadan anında kredi kartı ile kontör yükleyebilirsiniz.

Kontoryukle.com.tr sitemizden Kredi Kartı ile güvenle kontör yüklemek için güvenlik hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Kontoryukle.com.tr Üye olarak Kredi Kartı ile Güvenle kontör yükleme aracılığıyla sunulan hizmetler Kredi Kartı ile kontör yükleyerek puanlar kazanabilirsiniz. Yükleme takibi yapabilir, sanal kart ile ödem yapabilir , kontör yükleme hatırlatma/bilgilendirme hizmetlerini kullanabilirsiniz.

Hangi Kredi Kartları ile Kontör Yükleyebilirim?

Borç Ödemesi zamanında yapılmış içinde kullanılabilir limiti bulunan,
Güncel Dönem İşlemleri içerisinde kısıtlama olmadan kullanılabilen kartlar
Ek kartlar,
Sanal Kartlar,
Puanlar ile kontör yükleyebilir,
Kart kullanım tarihi geçmemiş olan kartlar,
Yıllık Üyelik Ücreti ödemeden,
Yurt dışı kredi kartları ile kontör yükleyemezsiniz. Sitemizden yurt dışı kartlara alışveriş kapalıdır.,
Dilediğiniz kadar kredi kartı ile kontör yükleyebilirsiniz. ,
Sanal Kartla nasıl kontör yüklerim,
Öncelikle Sanal Kart Tanımlamanız gerekir.,
Sonra Limit Tanımlama,
Sonra Sitemizden Sanal Kredi Kartı ile kontör yükleyebilirsiniz.,
Son olarak sanal kredi kartı ile kontör yükledikten sonra Sanal kartın Limitini Sıfırlayınız.,

Müşteri Hizmetleri

08:30 ile 22:00 saatleri arasında Çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz.
Elektronik ortamda info@mobilyukle.com.tr adresimize email atabilirsiniz Ziyaretçi formuna yazabilirsiniz.
İletişim bölümünden form doldurarak bize ulaşabilirsiniz.
Sitemizde aranma talebi oluşturabilirsiniz cep telefon numaranızı bırakarak.

Ürün ve Paket Özellikleri

Anasayfada bulunan ürünler sekmesinde üürünler hakkınta kontör yükleme paketleri hakkında kısa bilgi alabilirsiniz.
Tüm operatörlerin Tam kontör yükleme işlemlerini yapabilirsiniz Kontör paketleri yükleyebilirsiniz İnternet paketleri, bal paketleri, ses paketleri, sms paketleri, nar paketleri, tv paketleri gibi.
Yurtdışı ucuz arama için Güven Callback Kontörü yükleyebilirsiniz.
Kredi Kartı ile Kontör Yükleme
Ödemeler
3dsecura ile güvenle gerçekleşir.
Ödeme anında sanalposumuza düşer Ve kontör yükleme anında gerçekleşir.
Güvenlik Ayarları
Şifre İşlemleri
3dsecure şifresi ile gerçekleşir.
3Dsecura Kullanımı Açmanız gerekir
İneternetten kontör yükleme işlemine açmak için internetten alışverişe Yetki ve Limit Ayarları gerekir
Sanal kart ile limit Kısıtlaması gerekebilir( sanal kredi kartı ile kontör yüklerken) Zaman Ayarları 7/24 online işlemler gerçekleşir
Üyelik ile Oturum Açma
Yüklemelerim
Hesap Hareketleri
Ödemelerim
İşlem durum sorgula
Mobil puan işlemleri
Hediye seçim menülerine ulaşabilirsiniz.
Bilgilerim
Güvenlik Ayarları
Şifre Değişikliği
Yetki ve Limit Ayarları Görüntüleme
Hesap Kısıt Ayarları Görüntüleme
Zaman Ayarları Görüntüleme
Bilgilerimi güncelle bulunmaktadır.
Kredi kartı ile kontör yüklemek sitemizde çok kolay. https://www.onlinetlyukle.com.tr

Firma Bilgileri

Onlinetlyukle.com.tr
Adres: Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. Tekstilkent A-03 10AS 303 Esenler / İSTANBUL
Kuruluş Yılı: 2007
Telefon: 0850 304 1 444 - 0212 438 67 45
Fax: 0212 709 13 99
Vergi Dairesi: ATIŞALANI
Vergi Numarası: 3360546215
Ticari Sicil Numarası: 663896
E-Mail: info@onlinetlyukle.com.tr