Kullanıcı Sözleşmesi

Online TL Yükle Kullanıcı Sözleşmesi

1- Taraflar
1.1: Bu sözleşme hizmetler bölümünde belirtilen hizmetleri (Hizmetler olarak anılacaktır) sağlayan Güven Grup Teknoloji ve İletişim Hizmetleri (onlinetlyukle.com.tr olarak anılacaktır ) ile Yeni üye kaydı bölümünde detayları ile belirtilen kişi / kurum (Müşteri olarak anılacaktır) arasında onlinetlyukle.com.tr' e ait olan https://www.onlinetlyukle.com.tr internet adresinde faaliyet gösteren internet sitesinin kullanımı ve bu site üzerinden satın alınacak hizmetleri aşağıda belirtilen madde ve koşullar ile imza altına alınmış sayılacaktır.

1.2: Taraflar iş bu sözleşmede yazılı bilgilerin doğruluğunu beyan, kabul ve taahhüt ederler.

2- Konusu
2.1: İş bu sözleşme müşteri tarafından site üzerindeki işlemlerinde, siparişlerinde,gönderdiği mesajlarında, kayıt işleminde vermiş olduğu bilgiler doğrultusunda yapmaya ve yapmamaya, izni olan bölümleri, siparişlerinde tercihleri uyarınca, alacağı hizmetlerin karşılığında onlinetlyukle.com.tr' e ödeyeceği ücretleri düzenleyecektir. Bu hizmet ve işlem açıklamaları aşağıdaki gibidir.

2.2: Üyelik bilgileri müşteri tarafından üye olunma sırasında girilen bilgilerdir. Bu bilgiler yapılan işlemlerde baz alınacağından müşteri ve üyenin bu bilgileri hatasız, eksiksiz ve doğru girdiği varsayılmaktadır.

3-Süre
3.1: Bu sözleşme, sipariş işleminin internet aracılığıyla onlinetlyukle.com.tr tarafına gönderilmesi ile başlar.

3.2: Siparişin verildiği günü takip eden 3 iş günü sonunda hizmet bedeli, onlinetlyukle.com.tr sitesinde belirtilen ödeme kanallarının biri yoluyla onlinetlyukle.com.tr tarafına gönderilmemişse onlinetlyukle.com.tr, kullanıcının siparişini uyarı yaparak ya da yapmayarak iptal etme hakkını saklı tutar.

3.3: Sözleşmenin süresi kullanıcının siparişi sırasında talep ettiği ödeme aralığı kadardır.

4- Hizmetlerin Tanımı
onlinetlyukle.com.tr; sözleşmeyi onaylayan üyelerine, Bimcell, Pttcell, Teknosacell, Pocell, Turkcell TL , Vodafone TL , Avea TL yükleme, paket yükleme, internet paketi yükleme, sms paketi yükleme, bal paketi yükleme, nar paketleri yükleme hizmetlerini sunar.

5- Sorumluluklar
5.1: Müşteri aldığı hizmet dahilinde onlinetlyukle.com.tr tarafından aldığı beyan ve uyarılara uyacağını taahhüt eder. Müşteri, kontör yükleme hizmetinden faydalanırken onlinetlyukle.com.tr tarafından yayınlanan her türlü ihtar yada bildirime uymayı beyan, kabul ve taahhüt eder.

5.2: Müşteri hizmet dahilinde sahip olduğu yazılım ve programları kullanarak erişim hakkı bulunmayan dosya veya programlara erişmemeyi, bu tarz bir sorundan dolayı herhangi bir problem yaratmamayı, oluşabilecek sorun ve problemlerde zararı karşılamayı taahhüt eder.

5.3: onlinetlyukle.com.tr' in kullanıcıya verdiği kullanıcı adı ve erişim şifrelerinin güvenliğinden kullanıcı sorumludur. Söz konusu bilgilerin üçüncü şahısların eline geçmesinden onlinetlyukle.com.tr sorumlu değildir.

6- Ücret
6.1: İş bu sözleşmede belirtilen hizmetler karşılığı olarak ödenecek ücret sipariş işlemi sırasında belirtilen miktar kadardır.

6.2: onlinetlyukle.com.tr önceden haber vermeksizin fiyatlar ve tarifeler üzerinde ileriye dönük olarak değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Müşteri iş bu değişiklikler konusunda şimdiden oluşabilecek değişiklikleri kabul, beyan ve taahhüt eder. 6.3: Ücret sipariş işlemi sonunda kredi kartı ile peşin tahsil edilir.

7-İletişim ve bilgi adresleri
7.1: Sözleşmeden kaynaklanan her türlü tebligat için taraflar sipariş adresinde belirtilen posta adreslerini yasal ikametgah olarak kabul, beyan ve taahhüt etmişlerdir.

7.2: Bu adreslere yapılan her türlü tebligat tarafların eline ulaşmasa bile tebliğ edilmiş kabul edilecektir. İş bu adreslere ait değişiklikler diğer tarafa yazılı olarak bildirilmedikçe eski adresler geçerli olacaktır.

7.3: onlinetlyukle.com.tr sözleşme süresi içinde müşteri' ye tahsis ettiği elektronik posta adresine mesaj, bilgi, yazı, ihtar, ödeme bildirimi, hesap hareket çizelgesi, hesap ekstresi gönderebilir. Müşteri söz konusu elektronik iletilerin alınmadığı yada kendisine ulaşmadığı iddiasında bulunamayacağı gibi, söz konusu iletilerin gönderildikleri tarihten 1 gün sonra yasal anlamda tebliğ etmiş sayılacağını beyan, kabul ve taahhüt eder.

8- Fesih
Müşteri iş bu sözleşmenin herhangi bir maddesine aykırı davranarak sorumluluklarını ve taahhütlerini yerine getirmediği takdirde yada iş bu sözleşmenin ön yüzünde beyan ettiği bilgilerin doğru olmadığının tespiti halinde, yukarıda belirtilen sözleşmeyi askıya alma halinin 7 günden fazla devam etmesi halinde, onlinetlyukle.com.tr hiç bir ihtar ve ihbara gerek kalmaksızın sözleşmeyi tek taraflı olarak fesih etme hakkına sahiptir.
Müşteri hiç bir gerekçe göstermeksizin sözleşme normal süre ile sona ermeden 10 gün önce yazılı olarak ihtar etmek şartı ile iş bu sözleşmeyi süresi sonunda fesih etme hakkına sahiptir.


9- İade
Üyeler tl yüklenecek numarayı hatalı girmesi , tl yükleme işleminin tamamlanması , numaranın doğru olarak girilmesi ve işlemin tamamlanmasi durumunda hizmetlerin iadesini Mesafeli Sözleşmeler Uygulama Usul ve Yönetmeliğinin 8. maddesi uyarınca talep edemez. Hatalı yapılan yükleme işlemleri sonucunda yüklenmeyen tl siparişinin iadesi en geç 15 iş günü içinde işlem yapılan kredi kartına yapılır. İade işlemi onlinetlyukle.com.tr tarafından tamamlanması ardından müşterinin hesabına geçtiği süre gecikmesinden onlinetlyukle.com.tr sorumlu tutulamaz.

10- Yetkili mahkeme ve icra daireleri
10.1: İş bu sözleşme bununla birlikte 9 madde ve alt başlıklardan ibaret olup, taraflarca okunup anlaşılarak imza altına alınmıştır. (İmza altına alınma siparişin internet ortamında onlinetlyukle.com.tr'e gönderilmesi ile gerçekleşmiş kabul edilir). onlinetlyukle.com.tr gerek gördüğü taktirde yeni maddeler ve/veya alt başlıklar ekleyebilir, çıkartabilir ya da maddeler üzerinde değişiklik yapabilir. Müşteri bu değişiklikleri önceden kabul ettiğini beyan ve taahhüt eder. İş bu Sözleşme Taraflar arasında muvazaadan ari olarak elektronik ortamda / online veya fiziken akdedilmiş ve yürürlüğe girmiş olup, sözleşmeden doğacak her türlü ihtilafların halline İstanbul Merkez Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

10.2: İş bu sözleşmenin uygulanması sırasında doğacak her türlü uyuşmazlıkların çözümünde İstanbul Bakırköy Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.


 

Yazdır

Firma Bilgileri

Onlinetlyukle.com.tr
Adres: Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. Tekstilkent A-03 10AS 303 Esenler / İSTANBUL
Kuruluş Yılı: 2007
Telefon: 0850 304 1 444 - 0212 438 67 45
Fax: 0212 709 13 99
Vergi Dairesi: ATIŞALANI
Vergi Numarası: 3360546215
Ticari Sicil Numarası: 663896
E-Mail: info@onlinetlyukle.com.tr