Tüm Dünya'da ki ülkelere kontör ve paket yüklemesini bu alandan yapabilirsiniz


Aşağıdan yükleme yapacağınız ülkeyi seçiniz...
Yükleme yapacağınız numarayı yazınız.
 

Costa Rica (+506 / CR) Abonelerine Kontör, Paket ve Bakiye Yükleme


Tüm Dünya ülkelerindeki operatörlere online kontör yükleme hizmeti sunan Online TL Yükle, Yurtdışın'da ki en büyük cep telefonu operatörlerine ait herhangi bir faturasız hatta kontör, paket ve bakiye yüklemek için sitemizi kullanabilirsiniz. Kontör yüklemek istediğiniz ülkeyi seçerek ardından numarayı girmeniz yeterlidir. 3D Secure ile güvenli bir şekilde Costa Rica (+506 / CR) ülkesin de ki tüm operatörlere; kontör, paket ve bakiye yükleme işlemi yapabilirsiniz. Yapacağınız yüklemeler ülke ve operatörlere bağlı olarak "1 dakika ile 20 dakika arasında" aboneye yüklenmektedir.

https://www.onlinetlyukle.com.tr Türkiye' de ilki başararak tüm kullanıcılara aynı zamanda tüm Dünya ülkelerinde bulunan operatörlere yükleme imkanı sağlayabilmekterdir. Şirketimiz bu altyapıyı kurarak ülkemizde ki firmalara da toptan olarak bu sistemi vermektedir. Yüklemeler anlık olarak 7/24 gerçekleşmektedir.

İşlemler anlık dolar kurunun TL karşılığı ile sağlanmaktadır. Dünya üzerinde bulunan 150 ye yakın ülke 3000' e yakın operatörün kontör ve paket yüklemesi yapılabilmektedir. Şirketimiz bu alanda teknoloji ve yatırım olarak farkını ortaya koymuştur.